Edu Gov Backlink

Edu Gov Backlink

Edu Gov Backlink : Google artık site dışı SEO da hiç bir kar amacı gütmeden çalışan siteleri en üst sıralarda tutarak ödüllendiriyor, bunlar trustrank vb değerlerinde artması anlamı taşıyor. Bu yüksek değerli sitelerden link alan sitelerinde değeri artmaktadır. Tabiki almış olduğunuz sitelerden çıkan link sayısı da yapmış olduğunuz çalışmaya bağlıdır eğer fazla link çıkış yoksa bu size artı olarak döneceği gibi çok fazla çöp olmuş bir site ise size bir faydası olmayacağını göreceksiniz.

Fotoğraflar Resimler için Görsel SEO ve Grafik için SEO Yöntemleri

Fotoğraflar, Görsel SEO ve Grafik İçin SEO + Google Resim Aramasında Sıralamaya Nasıl Girilir?

Görsel SEO : Google aramalarının  %12 ‘si resimler üzerindedir.  Bu aramalar SEO müthiş derecede etkilemektedir.Örneğin resimlerinizi ufak çözünürlükte yüklediniz ve altına şu notu yazdınız resmi büyütmek için tıklayın bunu yaptığınız an vermiş olduğunuz link ile aynı resmin farklı bir url ile geçiş yapacaktır.

Resim SEO Ayarları

Burada tartışılacak bir çok olay var ama bunlardan kısaca bahsederek yapılması gerekenleri sizlere anlatmak istiyorum.

Yüksek Hacimli Anahtar Kelime de Sıralamaya Nasıl Girilir

3 Ay İçinde Yüksek Hacimli Bir Anahtar Kelime İçin 1. Sırada Nasıl Oluruz?

SEO açısından yüksek hacimli anahtar kelime de sıralamaya girmek oldukça zor bir iştir. SEO içik içerik hazırlamak da oldukça çünkü birçok rakip ve birçok firmanın olması sizlere engel olmaktadır. Hedef anahtar kelime için içeriklerin hazırlanması zorlu bir sürecin başlangıcıdır bunun için mutlaka bir güven oluşturmanız gerekmektedir. Özellikle bir firma için içerik oluşturmak hem okuyucunun bilinçlenmesini hemde okuyucunun müşteriye çevrilmesi demektir. Bir çok firma ile rekabete girmek , blog, web site sahipleri kurumsal firmalar ile yarışmak zorunda kalıyorsunuz(ruz).

Her ne kadar zor olursa olsun doğru bir planlama ile birlikte sıralamaya girmeniz gerçekten zor değil. Bir kaç örnek ile birlikte anahtar kelime de nasıl yükselebilirsiniz bunu göstereceğiz.