Google Benim işletmem GBİ Kaydı Nasıl Silinir

Google Benim işletmem

Google Benim işletmem (GBİ) Kaydı Nasıl Silinir? – Ortak Bir Soruya Verilen Karmaşık Bir Cevap

Google Benim işletmem : “Bir Google kaydını nasıl silerim?” Bölgesel SEO forumlarıyla alakalı bir SSS’dir ayrıca bu karışık ve çok yönlü bir sorunun aşırı basitleşmiş bir halidir. Aslına bakarsanız, temel olarak kayıt silme meselesi nadiren soruna cevap olabilmektedir. Bundan ziyade, iş yapım sürecinde ortaya çıkmış olan sorunların çoğunda, GBİ kayıtlarını düzgün bir biçimde yönetmek için hangi adımların atılması gerektiğini bilmek gerekir; bu sayede bu kayıtlar işinize zarar vermek yerine size yardım etmiş olur.

Fotoğraflar Resimler için Görsel SEO ve Grafik için SEO Yöntemleri

Fotoğraflar, Görsel SEO ve Grafik İçin SEO + Google Resim Aramasında Sıralamaya Nasıl Girilir?

Görsel SEO : Google aramalarının  %12 ‘si resimler üzerindedir.  Bu aramalar SEO müthiş derecede etkilemektedir.Örneğin resimlerinizi ufak çözünürlükte yüklediniz ve altına şu notu yazdınız resmi büyütmek için tıklayın bunu yaptığınız an vermiş olduğunuz link ile aynı resmin farklı bir url ile geçiş yapacaktır.

Resim SEO Ayarları

Burada tartışılacak bir çok olay var ama bunlardan kısaca bahsederek yapılması gerekenleri sizlere anlatmak istiyorum.

Yüksek Hacimli Anahtar Kelime de Sıralamaya Nasıl Girilir

3 Ay İçinde Yüksek Hacimli Bir Anahtar Kelime İçin 1. Sırada Nasıl Oluruz?

SEO açısından yüksek hacimli anahtar kelime de sıralamaya girmek oldukça zor bir iştir. SEO içik içerik hazırlamak da oldukça çünkü birçok rakip ve birçok firmanın olması sizlere engel olmaktadır. Hedef anahtar kelime için içeriklerin hazırlanması zorlu bir sürecin başlangıcıdır bunun için mutlaka bir güven oluşturmanız gerekmektedir. Özellikle bir firma için içerik oluşturmak hem okuyucunun bilinçlenmesini hemde okuyucunun müşteriye çevrilmesi demektir. Bir çok firma ile rekabete girmek , blog, web site sahipleri kurumsal firmalar ile yarışmak zorunda kalıyorsunuz(ruz).

Her ne kadar zor olursa olsun doğru bir planlama ile birlikte sıralamaya girmeniz gerçekten zor değil. Bir kaç örnek ile birlikte anahtar kelime de nasıl yükselebilirsiniz bunu göstereceğiz.