Marka Danışmanlığı

Kurumsal Marka Danışmanlığı

Gray Bilişim Marka Danışmanlığı danışmanlığını yaptığımız firmaların marka yüzlerini biz buluyoruz siz dilediğinizi seçiyorsunuz.

Kısaca marka tanıtımı

Değer vermiş olduğunuz tüm ürünleri bırakın işin uzmanı tanıtsın.

Nasıl mı ? 

Ünlü bir model, ünlü bir sanatçı, bir fenomen tarafından sizlerde tanıta bilirsiniz ve bunu gerçek manada düşündüğünüz an ciddi paralar ödüyor olacaksınız. Firmamız bu iş için gerçekten sizlerin sorularına cevap verebilir.

Neden Gray Bilişim Marka Yüzü Danışmanlığı

Müşterilerimize sözleşme sunmuyoruz işimize güveniyoruz daha doğrusu sizin ile ortak oluyoruz siz markanızı tanıtırken bizde sizlere izlenecek yolları sunuyoruz sürekli yanınızda oluyoruz.

Size sözleşme dayatmıyoruz kurumsal firmanız bu konuda çok hassas dilerseniz siz sözleşme istediğiniz an güvenilirliğiniz için sözleşme her an hazır.

Yüzlerce takipçi ve firmanıza özel instagram , facebook reklamları , mankenler, sanatçı ve ünlülerden oluşan bir çok tanınmış kişi ile çalışma şansınız olduğunu unutmayın.

Özel marka çalışması örnek olarak alt kısımda belirtilmiştir.

Dilediğiniz bir ünlü ile siz istediğiniz kişiyi seçiyorsunuz : ücreti tamamen firmanız ödemektedir

Facebook , instagram,twitter dilediğiniz sosyal medya aracına anlaşma süresi boyunca takipçi,RT,Fav,beğeni vb  işlemler tarafımızdan yapılacaktır.

Fazla düşünmenize gerek yok türkiye içerisinde hiç bir firma bu şekilde çalışmamaktadır. Kesinlikle firmaları mağdur etmiyoruz sözleşme dayatmıyoruz. birlikte iş yapıyoruz sizler bizlere aylık olarak ödeme yapıyorsunuz biz sizin için bir temsilci ayarlıyoruz ve tüm işinizle o ilgileniyor.

Gelin markanızı birlikte tanıtalım, Gelin sizi bir markalaştıralım ve farkı görün.

Neden Biz

Sözleşme dayatmıyoruz.

Yüklü miktarda ücret almıyoruz.

Siz kazanıyorsunuz bir kazandırıyoruz.