SEO Danışmanı

SEO Danışmanı

SEO Danışmanı

SEO, her geçen gün önemini artıran bir kavram olmakla beraber hem arama motorları gözünde hem de ziyaretçiler gözünde bir internet sitesinin değerinin artmasını beraberinde getirmektedir. Firmamız, web siteniz için SEO Danışmanı hizmetimizle birlikte en etkili çözüm yöntemlerini sağlamaktadır. Arama motoru optimizasyonu işlemlerini tek tip olarak değil bütünüyle ele alarak sizlerin internet sitelerine değer katmayı biliyoruz. Müşterilerimizin var olan internet siteleri için gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmamızla beraber her işlememizi özel olarak gerçekleştirerek gereksinimler doğrultusunda hizmet veriyoruz. SEO Danışmanı görevini profesyonel olarak üstlenen yapıya sahip olmamızla beraber, tüm süreçte modern SEO yöntemlerini kullanıyoruz. Hem site içinde hem de site dışında gerçekleştirdiğimiz incelemelerle performans açısından da sitelere katkı sağlıyoruz.

SEO Danışmanı Hizmeti

SEO Danışmanı olarak hizmet veren firmamız, öncelikle beklenildiği üzere arama motoru sıralamasında yapılan aramalara yönelik olarak sonuçlarda üst sıralarda yer almanız için faaliyetlerini sürdürüyor. İnternet sitenizle bağlantılı olan anahtar kelime veya kelimelerde sizleri üst sıralara taşıyarak, daha fazla kişinin internet sitesine ulaşabilmesini sağlıyoruz. Daha fazla ziyaretçiden maksimum noktada geri dönüş sağlayabilmeniz adına SEO Danışmanı hizmetimiz için sizlerin sitelerinizden beklentilerinizin kritik eşiklerini de sizlerle birebir olacak şekilde etkileşim halinde olarak belirliyoruz.

Modern SEO tekniklerini baz alarak gerçekleştirdiğimiz arama motoru optimizasyonu çalışmalarında sadece içerik açısından değil aynı zamanda sitenizde yer alan görseller için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

SEO Danışmanı Hizmet Sürecinde Neler Yapılıyor?

Sunduğumuz SEO Danışmanı hizmeti süreci boyunca siteyi yakından ilgilendiren bir süreç yürütüyoruz.

Kelime Analizi: Bir internet sitesi için kelime analizini doğru şekilde yapmak, arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almanın temelini oluşturuyor. Kelime analizi ve doğru kelime seçimiyle beraber hitap ettiğiniz kitleye doğrudan erişebilmenizi sağlıyoruz. Bu noktada sahip olduğunuz kitleyi belirleyerek, arama motorlarında yapılan popüler aramaları belirliyoruz.

Site İçi Optimize Uygulamaları: SEO Danışmanı hizmetini gerçekleştiren firmamız, site için optimize çalışmalarında da etkili sonuçlar elde edebilmenize olanak tanıyor. Site içerisinde yapılacak SEO çalışmalarıyla beraber daha etkili içerikler yaratabilmenizi mümkün kıldığımız gibi aynı zamanda kodlama ve tasarımda yapılan hataları da belirleyerek, bu hataların düzeltilmesi için önemli seçimler gerçekleştiriyoruz.

Rakiplerin Analizi: Sitenizin hizmet verdiği kategoride var olan rakiplerinizi belirleyerek, rakipler arasında analizi gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz analiz sürecinde rakiplerin sadece sıralamalarını değil, tüm değerlerini ele alarak kapsamlı bir şekilde kıyaslama gerçekleştiriyoruz.

Site Dışı Optimize Uygulamaları: Backlink inşası başta olmak üzere site dışında gerekli olan optimize uygulamalarını hitap ettiğiniz kategoriye uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Çalışmaları: İnternet sitenizin gerçek kişilere ulaşabilmesi adına sosyal medyanın efektif bir şekilde kullanılabilmesine liderlik ediyoruz. SEO çalışmalarımızda sosyal medyaya özel bir önem göstererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Raporlama: SEO çalışmalarına yönelik olarak internet sitenizin durumu hakkında periyodik olarak raporlama gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanı

Kurumsal olarak SEO Danışmanı arayışı içerisinde olanlar için beklenenden çok daha fazlasını sunarak internet sitelerinin pazar payını üst noktaya taşıyoruz. Kurumsal olarak SEO Danışmanı hizmetimizde, bireysel olarak yapılan çalışmalardan farklı olarak ekstra çalışmalar sürdürüyoruz. Kurumsal danışman hizmetimizle beraber, kurumunuzun internet üzerindeki değerini artırabildiğimiz gibi aynı zamanda; satışlarınızda yükseliş grafiği yakalayabilmenizi mümkün kılıyoruz.

SEO Danışmanı Fiyatı

SEO Danışmanı fiyatı olarak internet sitesinin mevcut durumu ve beklentiler doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Fiyatı sabit tutmayarak her zaman SEO Danışmanı hizmetimizde farklı değerleri bir arada tutarak makul çözümleri gerçekleştirebilmek adına fiyatı belirliyoruz. Çalışma başlangıcında belirlediğimiz fiyatı sizlerle objektif olarak paylaşıyoruz.