Yandex mi Google mı ?
Yandex mi Google mı ?
Mart 8, 2017
Influencer Marketing Nedir
Mart 9, 2017

Seo

Graybilişim Seo Hizmetleri

Kurumsal ve bireysel “Seo” hizmeti yapan graybilisim.com firmanızın anahtar kelimelerde yükselmesine olanak sağlamaktadır.

SEO türkçe de arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. Arama motorunda yapılan işleri kapsamaktadır., Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

Siteleriniz marka ve oluşturduğunuz ürünlerin,modellerin üst seviyelere çıkma sanatıdır.

Bir çok yöntemi vardır negatif,gray,black gibi bir çok yöntem vardır fakat bizler doğal yöntemlerini kullanıyoruz.
Yapılacak olan tüm bu yöntemler dışında reklam yöntemleri yaparak popüler olarak ilerlemeniz gerektiğini unutmamalısınız.Bir sitenin popülaritesi, açıldığı andan itibaren dikkate alınarak gelişimi değerlendirilir ve arama motoru sonuçlarına doğrudan yansıtılır.

Yapılan çalışmalarda doğal olmaya önem veriyoruz. Google doğal olmayı önemsiyor. Yapmış olduğunuz tüm çalışmaları Sosyal medyada paylaşıyoruz uygun olan kelimelerde yükselmenize destek oluyoruz çünkü iş yaparken işi öğreniyorsunuz.

Graybilisim.com

Bir önceki yazımız olan Influencer Marketing Nedir başlıklı makalemizde Influencer marketing, Live influencer ve Sosyal medya fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

  1. Koyie dedi ki:

    Hocam teklif gönderebilir misiniz seo için fiyatlarınız uçuk olmasın 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir